گوشی تاشوی W2019 سامسونگ به زودی عرضه می‌شود

دسته بندی ها :
گوشی تاشوی W2019 سامسونگ به زودی عرضه می‌شود

با توجه به گزارش‌های منتشر شده به نظر می‌رسد که گوشی تاشوی جدید سامسونگ با نام W2019 به زودی عرضه خواهد شد و به احتمال زیاد همانند همتای سال قبل خود در انحصار بازار چین خواهد بود.

طبق اطلاعات منتشر شده به نظر می‌رسد که به تاریخ عرضه گوشی تاشوی جدید سامسونگ نزدیک شده‌ایم. این محصول که به احتمال زیاد W2019 نام خواهد داشت، به عنوان جانشینی برای W2018 (که سال گذشته منتشر شد) در نظر گرفته شده است و دارای نسخه‌ی ۸.۱ اندروید اوریو خواهد بود. سامسونگ همانند نسخه آمریکایی پرچمداران خود (گلکسی اس ۹ و گلکسی نوت ۹)، از تراشه اسنپدارگون ۸۴۵ شرکت کوالکام که با مودم سری ۲۰ این شرکت مجهز شده‌اند، در W2019 استفاده خواهد کرد.

اگر به خاطر داشته باشید، W2018 اواخر سال گذشته میلادی (دسامبر) منتشر شد؛ به همین دلیل انتظار داریم که غول تکنولوژی کره‌ی جنوبی پرچمدار تاشوی جدید خود را در تاریخ مشابهی به بازار عرضه کند؛ البته همه چیز در حدس و گمان خلاصه نمی‌شود، چرا که گواهی‌ وای‌فای W2019 در اینترنت رویت شده و در این گواهی به اطلاعات مذکور اشاره شده است؛ همچنین گفته می‌شود که جدیدترین محصول سامسونگ در انحصار بازار چین خواهد بود و تنها در این کشور پرجمعیت به فروش ‌می‌رسد.

هرچند سامسونگ سخت مشغول شخصی‌سازیه اندروید ۹ برای پرچمدارن خود است، اما W2019 با این نسخه از سیستم‌عامل اندروید منتشر نمی‌شود و به نوعی آخرین محصول شرکت خواهد بود که با اندروید ۸.۱ اوریو به فروش خواهد رسید. اوایل تابستان گزارشی منتشر شد که از این گوشی به عنوان «پروژه لایکان» یاد کرد و یادآور شد که این محصول تاشو با دو دوربین اصلی (در پشت) به دست مخاطبان خواهد رسید.

جالب است بدانید که سامسونگ همواره در سری W گوشی‌های خود، از امکانات جدیدی رونمایی کرده و با توجه به بازخورد مخاط‌بان، آن ویژگی‌ها را در پرچمداران اصلی استفاده کرده است؛ به عنوان مثال قابلیت دیافراگم متغیر ابتدا در گوشی W2018 رویت شد و سپس این ویژگی را در گوشی‌های گلکسی اس ۹ و نوت ۹ شاهد بودیم؛ فراموش نکنید که ویژگی نمایشگر همیشه روشن (Always-On Display) هم اولین بار برای گوشی‌های سری W سامسونگ طراحی شد و پس از بازخوردهای مثبت، به همه گوشی‌های هوشمند غول کره‌ای راه پیدا کرد.

برچسب ها :

نظرات شما

X