پخش لوازم موبایل

دسته بندی ها :
پخش لوازم موبایل

پخش لوازم موبایل

 

 

 

 

 وارد کننده لوازم موبایل

 

استفاده از لوازم جانبی موبایل امری انکار ناپذیر است و استفاده از آن ها به عنوان مکمل کننده گوشی تلفن همراه یک امر مشخص و واضح است
این گونه لوازم که برای موبایل ها در نظر گرفته شده است کاربرد گوشی را بیشتر کرده و میتوانید استفاده چند منظوره از دستگاه خود داشته باشید.

لوازم جانبی مختلفی برای گوشی های هوشمند وجود دارد ولی برخی از آن ها کاربرد بیشتری نسبت به سایر لوازم دارند و تنوع آن ها بسیار زیاد است. این تنوع می تواند ناشی از پیشرفت ها و نوآوری های روزانه در طراحی انواع دستگاه های هوشمند بوده و نیاز باشد لوازم جانبی با مدل های مختلف وجود داشته باشد
. گوشی همراه یکی از مواردی است که در روزمرگی های زندگی، برای افراد کاربرد های بسیاری دارد. پس بهتر است کمی در مورد لوازم جانبی موبایل آشنایی بیشتری داشته باشیم و کاربرد آنها را بدانیم و بتوانیم استفاده بهتر و مراقبت بیشتری از گوشی موبایل داشته باشیم.
یکی دیگر از محافظت‌کننده‌های موبایل، کیف‌های مخصوص گوشی هستند که بر اساس انواع و اقسام برندهای موبایل در بازار وجود دارند. کیف‌های گوشی به‌طور هم‌زمان از صفحه و بدنه‌ی موبایل‌ها حفاظت می‌کنند.

بیشتر ما از قاب ها برای گوشی های هوشمند خود استفاده میکنیم

هم برای زیبایی بیشتر گوشی ها و هم برای محافظت از آنها.
گوشی‌های‌هوشمند دارای قطعات مختلفی هستند و یک ضربه‌ی ساده می‌تواند به راحتی یکی از این قطعات را دچار مشکل کند. بنابراین، به نظر می‌رسد استفاده از قاب گوشی‌های هوشمند می‌تواند در محافظت از گوشی‌ها نقش پررنگی را ایفا کند.
لوازم جانبی های مخصوص به هر نوع گوشی و با برند خاص خودش است
لوازم جانبی ها نیز تنوع بسیار بالایی دارند. حتی تنوع آن ها روز به روز بیشتر از قبل هم خواهد شد

 

آی سی شارژ چیست؟

آی سی شارژ یکی از مهمترین قطعاتی است که در مدار هر گوشی همراهی وجود دارد. قطعه ای که برای تامین ولتاژ و جریان الکتریکی مورد نیاز در عملکرد گوشی همراه نقش به سزایی دارد. IC شارژ گوشی وظیفه مدیریت بخش های بسیاری از تلفن هوشمند شما را به عهده دارد و از جمله مهمترین آنها می توانیم به کنترل درایور نور پشت صفحه گوشی اشاره کنیم.

وظایف ای سی شارژ موبایل

اما این تنها وظیفه آی سی شارژ نیست و حتی زمانی که هدفون یا هندزفری شما دچار مشکل می شود نیز آی سی شارژ خرابی را مشخص می کند. از دیگر وظایفی که به عهده آی سی شارژ است می توانیم به موارد زیر نیز اشاره کنیم:

کنترل کلید های ولوم
دکمه پاور
دکمه سایلنت در برخی گوشی ها
کنترل دمای CPU
هدایت و کنترل NTC
دوربین
باتری

شما مشتریان عزیز می توانید انواع لوازم جانبی را در طرح های مختلف و با کیفیت متفاوت و در انواع مدل های مختلف از فروشگاه عادلی ثبت سفارش کنید و با بهترین قیمت و کیفیت در هر جای ایران تحویل بگیرید

مطالب مرتبط

نظرات شما

X