پخش عمده قطعات تبلت

دسته بندی ها :
پخش عمده قطعات تبلت

 

پخش عمده قطعات تبلت

 

 

 

پخش قطعات تبلت

 

به دلیل استفاده زیاد از موبایل و کامپیوتر گجت دیگری به بنام تبلت روانه بازار شد و در اختیار مردم قرار گرفت. این دستگاه که هر روزه کارایی‌های بیشتری را پیدا می‌کند، در ابعاد مختلف قابل حمل است که دارای امکانات ارتباطی قوی از جمله بلوتوث و وای فای است. فکرش را بکنید اینکه کامپیوتری در ابعاد بین 7 تا 10 اینچ که در جیب پهلوی پالتوی شما هم جا می‌شود را داشته باشید؛ باور نکردنی بود ولی امروز ممکن شده‌است و تبلت‌هایی وجود دارد که حتی از رایانه‌های شخصی در منازل افراد نیز، واحد پردازش مرکزی یا همان سی پی یو قوی‌تری دارند.

آنهایی‌که صفحه کلید یا کی برد به آنها متصل می‌شود.
تبلت هایی که بدون کی برد هستند.

آنهایی که کیبرد به آنها متصل می‌شود خیلی شبیه لپ تاپ می‌شوند و به نظر دیگر تبلت نیستند بلکه یک لپ تاپ جمع و جور و کوچک هستند که سبک بوده و حمل آن ساده‌تر است ولی تبلت های بدون کیبرد خیلی شبیه موبایل‌ها هستند.
یعنی انگار همان گوشی‌های موبایل هوشمند است ولی کمی صفحه‌اش بزرگتر شده و این اهمیت به سزایی دارد که در واقع تبلت‌ها همان گوشی‌های موبایل هوشمند هستند فقط کمی بزرگتر.

از دیگر قسمت‌های قابل بررسی در تعمیرات تبلت شناخت بخش دوربین عکاسی و فیلم‌برداری و بررسی مشکلات و معایب پیش آمده در دوربین و در رابطه با عکس‌برداری یا فیلم‌برداری توسط تبلت است که به بررسی معایب و در واقع عیب‌یابی در این زمینه‌ها پرداخته خواهد شد و پس از دریافت عیب و علل به‌وجود آمدن در سدد رفع عیب‌های به وجود آمده در تبلت خواهیم بود.

تبلت‌ها نیز همچون بقیه لوازم الکترونیک ایراداتی پیدا می‌کنند، عمده مشکلاتی که تبلت‌ها پیدا می‌کنند عبارتند از:

ضربه خوردگی معمولاً وقتی تبلت از دستمان به زمین می‌افتد یا به هر دلیل دیگری ضربه می‌خورد اولین ایرادی که پیدا می‌کند صفحه نمایش یا ال سی دی است که آسیب پذیرترین قسمت هر تبلتی است. این صفحه معمولاً به همراه روکشی نازک از پلاستیک است که به آن تاچ می‌گویند. با هر ضربه‌ای اولین احتمال آسیب دبدن به همین تاچ و ال سی دی بر می‌گردد.

مطالب مرتبط

نظرات شما

X