ویژگی های گوشی موبایل افراد مسن چیست ؟

دسته بندی ها :
ویژگی های گوشی موبایل افراد مسن چیست ؟

تعدادی از کاربران تصور می کنند که گوشی های هوشمند تولید شده برای تمامی رده های سنی قابل استفاده هستند. ولی کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل یادآور می شوند که کارایی که جوانان و نوجوانان از یک گوشی هوشمند انتظار دارند با افراد مسن بسیار متفاوت است. گوشی های مناسب افراد مسن ویژگی های مختلفی دارد که در این مقاله با این ویژگی ها بیشتر آشنا می شویم.

پیشرفت روزافزون موبایل

پیشرفت روزافزون موبایل ها :  

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل معتقدند پیشرفت روزافزون گوشی های هوشمند هم می تواند یک مزیت به حساب بیاید و هم یک ایراد. شاید بسیاری از کاربران دلیل ایراد این پیشرفت ها را جویا بشوند. ایراد این امر در این مساله است که کاربران گوشی تلفن همراه تنها جوانان و نوجوانان نیستند، بلکه افراد میان سال و مسن نیز از این گوشی ها استفاده می نمایند که شاید توانایی استفاده مفید از یک گوشی پیشرفته را نداشته باشند.

ویژگی های گوشی مناسب افراد مسن :

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل معتقدند برای سهولت بهتر است گوشی ها دارای صفحه نمایش بزرگ و نور مناسب باشند. دستگاه باید در مقابل ضربه مقاومت کافی داشته باشد. بهتر است طول عمری باتری دستگاه زیاد باشد. برای سهولت در استفاده تلاش کنید مدل هایی انتخاب کنید که دارای رابط کاربری ساده باشند.

گوشی موبایل افراد مسن

یکی دیگر از نکاتی که کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل بیان می کنند داشتن کیبورد بزرگ برای شماره گیری راحت توسط گوشی است.

بهتر است دستگاه دارای فونت های درشت باشد تا خواندن و تایپ کردن برای افراد مسن ساده تر باشد.

به صورت کلی تلاش کنید مدل هایی برای افراد مسن انتخاب کنید که دستگاه در کنار ساده بودن از استحکام و دوام بالایی نیز برخوردار باشد.

 

امیدواریم که مطالب فوق برای شما مفید واقع شود، همچنین در وبسایت گروه بازرگانی عادلی می توانید مطالب دیگر ما که شامل: بررسی مشکلات بلوتوث در گوشی های هوشمند، راهکارهای حل مشکل هنگ کردن موبایل، آشنایی با ساختار باتری موبایل، استفاده از قابلیت های مخفی و جالب گوشی های هوشمند، آشنایی کامل با فلش کردن گوشی و … می باشد را مطالعه کنید.

برچسب ها :

نظرات شما

X