فروش قطعات موبایل

دسته بندی ها :
فروش قطعات موبایل

 

 

فروش قطعات موبایل

 

قطعات موبایل

در بازار تعمیرات موبایل، خرید قطعات موبایل بسیار داغ است
هر گوشی از قطعات بسیاری تشکیل شده است که اغلب آن ها قابل مشاهده هستند و می شناسیم، اما با برخی از آن ها آشنا نیستیم و حتی از وجود آن ها بی اطلاع می باشیم. باتری گوشی، تاچ و ال سی دی گوشی، هارد، CPU و… از قطعات موبایل هستند که در تمام گوشی ها وجود آن ها ضروری است
باید بدانید که قطعات موبایل به همین سادگی در دسترس نیستند و شما نمی توانید به راحتی برای خرید قطعات موبایل اقدام کنید. زیرا که تنها کسانی می توانند برای خرید قطعات موبایل اقدام کنند که در این حیطه فعالیت می کنند.
هر یک از بردهای الکترونیکی در اندازه و طرح های متفاوت ساخته شده اند که هرکدام پیچیدگی ساختار در گوشی های موبایل را نشان می دهند .
در خرید قطعات به دنبال قطعات جایگزین اصل و یا استاندارد باشید. استفاده از قطعات موبایل بی کیفیت ممکن است شما را در آینده دوباره به دردسر بیاندازد زیرا علاوه بر کارایی پایین این قطعات عمر کمتری نیز دارند.

همه قطعه های کوچک و بزرگ سخت افزاری موبایل ،برای کار کردن گوشی به انرژی نیاز دارند که این انرژی از طریق باتری تامین می شود.
کهنه‌تر شدن باتری و از دست رفتن ظرفیت آن باعث می‌شود که آیفون سرعت کلاک پردازنده‌ را پایین آورده تا عمر باتری را بالا برد. این اتفاق مستقیماً کاهش شدید سرعت عملکرد دستگاه را به همراه دارد.
?البته راه حل این مشکل بسیار ساده است و می‌توانید با تعویض باتری آیفون قدیمی خود دوباره به سرعت بالا در این تلفن هوشمند دست پیدا کنید.
♻️تعویض باتری شما بدون اجرت تعویض
✅و سه ماه گارانتی
انواع باتری های اورجینال شرکتی گوشی های سامسونگ هواوی نوکیا سونی و ال جی. در مدل های متنوع موجود است
از دیگر قطعات موبایل که قابل تعویض است درب پشت شیشه ای موبایل است که شاید به اندازه ی باتری مهم نباشد اما اگر شکستگی داشته باشد ممکن است برای صاحب موبایل بسیار آزاردهنده باشد

شرکت قطعات موبایل عادلی وارد کننده قطعات موبایل در ایران است، سفیر برای رضایت بیشتر مشتریان سعی دارد با قیمت عمده قطعات ، موبایل تلفن همراه مشتریان عزیز را تعمیر کند.

مطالب مرتبط

نظرات شما

X