فروش عمده قطعات موبایل

دسته بندی ها :
فروش عمده قطعات موبایل

 

فروش عمده قطعات موبایل

 

 

 

 

فروش قطعات موبایل

فروش قطعات موبایل در بازار گوشی، راهی برای کم کردن هزینه‌های شماست. امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی و گران بودن قیمت گوشی‌ها در بازار، فروش قطعات تعمیری موبایل رونق چشم‌گیری پیدا کرده است

در گوشی های موبایل از قطعات و اجزای الکترونیکی فراوانی استفاده شه است. این قطعات و اجزا را می توان به دو دسته عمده قطعات بزرگ و قطعات کوچک تقسیم کردباطری گوشی

به عنوان تنها منبع انرژی در داخل گوشی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و معمولاً بدلیل شارژ و دشارژ زیاد آن از جنس نیکل کادیوم انتخاب می شود و از بین انواع آنها جنس

لیتیوم آن مرغوبیت بیشتری دارد که بیشتر باطریها از این نوع می باشند .

آخرین و پیشرفته ترین نوع باتری ها می باشند که در دسته انواع قطعات موبایل قرار می گیرند، این نوع باتری ها به علاوه بر وزن سبکی که دارند گنجایش باتری را چند برابر نیز می کنند.

برد سبز یا آبی رنگ داخل یک تلفن همراه PCB (برد مدار چاپی) نامیده میشود. همچنین مادربرد نامیده میشود. این قطعه مهمترین بخش در یک تلفن همراه است.

زمانی که سراغ خرید قطعات گوشی می‌روید، با طیف وسیعی از قیمت‌ها برخورد می‌کنید که شاید در نگاه اول کمی گیج‌کننده باشد. اما باید بدانید که قیمت قطعات موبایل برای هر دستگاه و مدلی بسیار متفاوت‌ از دیگری است.

موبایل عادلی با داشتن نیروهای متخصص اقدام به فعالیت کرد. فعالیت های شرکت در زمینه خرید تخصصی کالای با کیفیت و قیمت رقابتی بوده است .

به طوری که هم اکنون یکی از بزرگترین شرکت های پخش ابزار و قطعات موبایل و لوازم جانبی تلفن همراه در سطح ایران است

موبایل عادلی ارائه با کیفیت ترین محصولات از هر برند سبب شده تا مشتریان این فروشگاه با اطمینان خاطر و بدون دغدغه از بابت اصل یا غیر اصل بودن محصولات نسبت به خرید آنها اقدام کنند.

مطالب مرتبط

نظرات شما

X