عوامل کند شدن سرعت گوشی

دسته بندی ها :
عوامل کند شدن سرعت گوشی

بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند از افت سرعت گوشی ناراضی هستند. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل کند شدن گوشی را یکی از اصلی ترین نارضایتی های کاربران می دانند. امروزه تولیدکنندگان گوشی های موبایل تلاش دارند تا با آپدیت های منظم و استفاده از قطعات قدرتمند سرعت دستگاه را افزایش دهند. در مقاله  ” قطعات اصلی موبایل ها “ با اجزای اصلی یک گوشی هوشمند آشنا شدیم. اگر این اجزای اصلی از لحاظ عملکرد قدرتمند باشند و تمامی این اجزای اصلی با یکدیگر متناسب باشند گوشی سرعت بسیار مناسبی خواهد داشت.

قطعات اصلی موبایل

یکی دیگر از مشکلات رایجی که کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل بیان می کنند خالی شدن سریع شارژ گوشی است که در مقاله ی ” عوامل اتمام سریع شارژ موبایل “در ارتباط با عوامل تمام شدن شارژ گوشی و نحوه ی برطرف کردن این عوامل صحبت کردیم. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل باتری ها را یکی از پر استهلاک ترین قطعات در گوشی های هوشمند ذکر می کنند. در مقاله ی ” عادت های اشتباه در مورد باتری موبایل “ با عادت های اشتباهی که به باتری گوشی آسیب می زنند آشنا شدیم.

در این مقاله تصمیم داریم در مورد عوامل کند شدن گوشی صحبت کنیم.

بسیاری از کاربران پس از مدتی که از گوشی های هوشمند استفاده می کنند از کاهش سرعت دستگاه اعلام نارضایتی می کنند. در مواردی این نارضایتی تا به این اندازه ای می شود که کاربران تصمیم به تعویض گوشی می گیرند. در صورتی که مشکل سرعت پایین گوشی به راحتی قابل برطرف شدن است. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل دلایل مختلفی را برای کاهش سرعت گوشی بیان می کنند. کاربران زمانی که با عوامل کاهش سرعت گوشی آشنا باشند به سادگی می توانند سرعت عملکرد گوشی را به میزان قابل توجهی افزایش بدهند. در ادامه با عواملی که سرعت گوشی را کاهش می دهند آشنا می شویم.

کاهش حافظه گوشی :

یکی از اصلی ترین عواملی که کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل برای کاهش سرعت گوشی عنوان می کنند پر شدن حافظه گوشی هوشمند است. زمانی که حافظه گوشی با استفاده از داده ها پر می شود انتقال این داده ها توسط گوشی با سرعت کمتری صورت می گیرد که همین امر باعث کاهش سرعت دستگاه می شود. اگر سرعت گوشی شما نسبت به قبل کاهش یافته است در اولین قدم حافظه دستگاه را چک کنید.

پر بودن کش سیستم :

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل پر شدن کش را یکی دیگر از عوامل کاهش سرعت گوشی می دانند. اپلیکیشن ها اطلاعات کاربردی را بر روی رم دستگاه ذخیره می کنند تا اپلیکیشن سرعت بهتری داشته باشد. به مرور زمان اطلاعات ذخیره شده بر روی رم افزایش پیدا می کند و همین امر باعث کاهش سرعت گوشی می شود. برای برطرف کردن این مشکل می توانید کش اپلیکیشن ها را پاک کنید.

نصب نرم افزارهای متعدد :

یکی دیگر از عوامل کاهش سرعت موبایل نصب نرم افزارهای متعدد بر روی گوشی است. با نصب نرم افزارهای مختلف، حافظه و رم دستگاه استفاده می شود که باعث کاهش سرعت گوشی می شود. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل علاوه بر حافظه و رم به استفاده از سی پی یو دستگاه در حالت پس زمینه توسط نرم افزارها اشاره می کنند.

کاهش سرعت موبایل

عامل دیگری که کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل اشاره می کنند وجود بدافزارها بر روی دستگاه است که ممکن است باعث کندشدن سرعت گوشی شده باشد.

ممکن است پس از انجام مراحل فوق کماکان سرعت گوشی مناسب نباشد. در این حالت بهتر است کاربران گوشی را ریست کنند. در مقاله ی ” عوامل هنگ گوشی های موبایل “ در مورد نحوه ی ریست کردن گوشی صحبت کردیم.

 

اگر نیاز به خرید قطعات گوشی موبایل دارید می توانید جهت خرید قطعات باکیفیت از وبسایت گروه بازرگانی عادلی که در امر فروش عمده قطعات موبایل فعالیت دارد دیدن نمایید.

برچسب ها :

نظرات شما

09121772236
X