عوامل هنگ گوشی های موبایل

دسته بندی ها :

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل یکی از بیشترین نارضایتی های مشتریان گوشی های هوشمند را هنگ کردن گوشی ها می دانند. امروزه افراد بسیاری بازی ها و نرم افزارهای فراوانی را بر روی گوشی های هوشمند نصب می کنند که ممکن است پردازنده یا سایر قطعات اصلی توانایی پاسخگویی به این حجم از برنامه و بازی را نداشته باشد. در مقاله ” قطعات اصلی موبایل ها “ با قطعات اصلی یک گوشی هوشمند بیشتر آشنا شدیم.

معیارهای انتخاب گوشی بازی ها و نرم افزارها علاوه بر کم کردن سرعت گوشی ها همانطور که در مقاله ی ” عوامل تمام شدن شارژ سریع موبایل ” صحبت کردیم از عوامل اصلی خالی شدن شارژ یک گوشی نیز می باشند. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل یکی از معیارهای انتخاب گوشی توسط مشتریانی که علاقه به بازی دارند را قدرت بالای سخت افزاری گوشی می دانند.

یکی دیگر از معیارهای انتخاب گوشی بعضی از کاربران موبایل دوربین قدرتمند می باشد که در مقاله ی ” دانستنی های دوربین موبایل “ مشخصات دوربین گوشی های هوشمند را بررسی کردیم. در این مقاله تصمیم داریم عوامل موثر در هنگ کردن گوشی را بررسی کنیم.

استفاده زیاد از حافظه داخلی :

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل یکی از دلایل اصلی هنگ کردن گوشی های هوشمند را در استفاده زیاد و پرشدن حافظه داخلی دستگاه می دانند. امروزه با توجه به بازی ها ونرم افزارهای متنوعی که وجود دارند تعدادی از کاربران اپلیکیشن های زیادی را بر روی موبایل نصب می کنند که موجب کاهش سرعت و هنگ کردن دستگاه می شود. بهتر است بیش از هشتاد درصد حافظه ی داخلی موبایل پر نشود. زمانی که درصد بسیار زیادی از حافظه ی داخلی گوشی استفاده می شود سرعت موبایل کاهش زیادی پیدا می کند و برای باز شدن یک بازی یا نرم افزار زمان زیادی را صرف می کند که باعث خستگی کاربر می شود. البته استفاده از CPU قدرتمند نقش مهمی در سرعت مناسب گوشی علیرغم نصب برنامه ها و بازی های متعدد خواهد داشت.

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل توصیه می کنند از نصب نرم افزارها و بازی های بلااستفاده بر روی گوشی خودداری کنید. در صورتی که به اپلیکیشن های متعددی نیاز دارید با انتقال این داده ها بر روی مموری کارت می توانید تا اندازه ای از کاهش سرعت گوشی جلوگیری کنید.

ریست کردن دستگاه :

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل توصیه می کنند اگر گوشی بیش از اندازه هنگ می کند آن را ریست کنید. فرآیند ریست کردن شامل سه مرحله ی کلی می باشد. مرحله ی اول ریست کردن معمولی گوشی است که در این حالت هیچ دیتایی از دستگاه پاک نمی شود. در بسیاری از موارد با همین ریست کردن عادی هنگ کردن های مداوم گوشی برطرف می شود.

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل مرحله ی دوم ریست کردن را در صورتی که در مرحله اول مشکل هنگ کردن دستگاه  برطرف نشد توصیه می کنند. مرحله ی دوم ریست کردن دستگاه ، برگرداندن گوشی به تنظیمات اولیه ی کارخانه است. در این حالت کلیه اطلاعات گوشی پاک می شود و دستگاه همانند روز اولی که گوشی را خریداری کردید و بدون نرم افزار و بازی هایی که شما قبلا نصب کردید شروع به کار می کند.

هنگ گوشی موبایلبه دلیل پاک شدن تمامی اطلاعات گوشی قبل از انجام ریست و بازگردانی تنظیمات کارخانه حتما از اطلاعات موردنیاز گوشی نسخه پشتیبان تهیه کنید. در بیشتر موارد با بازگردانی تنظیمات کارخانه مشکل هنگ کردن مداوم گوشی برطرف می شود. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل در صورتی که باز هم مشکل برطرف نشد مرحله سوم یعنی فلش کردن دستگاه را پیشنهاد می کنند.

 

اگر نیاز به خرید قطعات گوشی موبایل دارید می توانید از وبسایت گروه بازرگانی عادلی که در امر فروش عمده قطعات موبایل فعالیت دارد دیدن نمایید.

برچسب ها :

نظرات شما

X