سه راهکار برای مشکل متوقف شدن برنامه ها در اندروید

دسته بندی ها :
سه راهکار برای مشکل متوقف شدن برنامه ها در اندروید

پیغام هایی که بر روی صفحه نمایش گوشی های اندرویدی ظاهر می شوند و می گویند یک برنامه متوقف شده است، یکی از آزاردهنده ترین پیغام هایی است که در گوشی های اندروید مشاهده می کنید. در این مقاله قصد داریم به دلایلی که باعث پدید آمدن این مشکل می شود بپردازیم و راه حل های کارشناسان بازرگانی عادلی را ارائه نماییم.

توقف برنامه ها در اندروید

در ابتدا با توجه به اینکه عدم وجود فضای مورد نیاز یکی از مهم ترین دلایلی است که باعث متوقف شدن برنامه ها می شود. به عنوان اولین راه کارشناسان بازرگانی عادلی توصیه می کنند که حافظه داخلی گوشی خود را خالی کنید. برای انجام این کار می توانید از انواع کارت های حافظه استفاده نمایید.

حذف اپلیکیشن موردنظر :

کارشناسان بازرگانی عادلی معتقدند شاید مشکل از خود برنامه باشد و گوشی شما هیچ مشکلی نداشته باشد. اگر پیغام متوقف شدن را تنها برای برخی از برنامه ها دریافت می کنید، بهترین راهکار این است که از نصب صحیح برنامه مطمئن شوید.

از قسمت تنظیمات وارد منوی برنامه های گوشی بشوید. روی برنامه هایی که پیغام متوقف شدن آن را مشاهده می کنید، کلیک کنید و سپس کش و دیتا برنامه را حذف کنید. اگر بازهم دریافت پیغام توقف برنامه ادامه داشت، برنامه را به صورت کامل حذف کرده و سپس مجددا نصب نمایید.

بررسی احتمال ویروسی شدن دستگاه :

کارشناسان بازرگانی عادلی معتقدند در صورتی که تمامی برنامه های گوشی شما با مشکل مواجه می شود یا بسیاری از اپلیکیشن ها را نمی توانید باز کنید، لازم است احتمال ویروسی شدن گوشی موبایل را در نظر بگیرید. برای این کار می توانید از آنتی ویروس های مطمئن استفاده نمایید.

ریست فکتوری

ریست فکتوری دستگاه :

در نظر داشته باشید که با انجام ریست فکتوری، تمامی دیتاهای گوشی موبایل پاک می شود. از این رو کارشناسان بازرگانی عادلی توصیه می کنند که پیش از ریست فکتوری بک آپ از تمامی اطلاعات خود ذخیره کنید.

با استفاده از ریست فکتوری گوشی، قطعا این مشکل حل خواهد شد اما بعد از پایان، باید مدت زمان زیادی را برای بازگردانی اطلاعات و نصب مجدد تمامی برنامه ها بر روی گوشی موبایل در نظر بگیرید.

 

امیدواریم که مطالب فوق برای شما مفید واقع شود، همچنین در وبسایت گروه بازرگانی عادلی می توانید مطالب دیگر ما که شامل: ساده ترین روش حذف تلگرام، حل کردن مشکل روشن نشدن وای فای، تعویض تاچ و ال سی دی J610،،تعمیر و تعویض ال سی دی، راه حل های ساده برای مشکل هنگ کردن گوشی های اندرویدی و … می باشد را مطالعه نمایید.

برچسب ها :

نظرات شما

X