روش های شارژ سریع گوشی

دسته بندی ها :
روش های شارژ سریع گوشی

بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند از زمان شارژ نسبتا طولانی گوشی ها ناراضی هستند. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل یکی از نارضایتی های عمده کاربران را مدت زمان طولانی شارژ شدن گوشی ذکر می کنند. امروزه گوشی های هوشمند از قطعات مختلفی تشکیل شده اند. در مقاله ی ” قطعات اصلی موبایل ها “ با قطعه های اصلی یک گوشی هوشمند آشنا شدیم. در مقاله ی ” سنسورهای موبایل “ با سنسورهایی مختلفی که در یک گوشی هوشمند وجود دارد آشنایی پیدا کردیم.

ملاک های انتخاب گوشی

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل کیفیت دوربین را یکی از ملاک های انتخاب گوشی های هوشمند معرفی می کنند. در مقاله ی ” دانستنی های دوربین موبایل “ اطلاعات جامعی را در ارتباط با دوربین گوشی های هوشمند ارائه کردیم تا مشتریان محترم با اطلاعات کافی دوربین مناسب را انتخاب نمایند. در مقاله ی ” بررسی ال سی دی موبایل “ با ساختار ال سی دی گوشی ها آشنا شدیم. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل روش هایی را برای شارژ سریعتر گوشی های هوشمند توصیه می کنند که در این مقاله با این روش ها آشنا می شویم.

تعویض کابل شارژر :

اولین قدم در بهبود سرعت شارژ گوشی، تعویض کابل شارژر است. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل ایراد کابل شارژر را دلیل بسیاری از شارژهای کند گوشی ها می دانند. کابل ها پس از مدتی عملکرد مناسب خود را از دست می دهند و به خوبی جریان برق مناسب را به گوشی نمی رسانند. پیش از آنکه یک کابل جدید خریداری کنید مطمئن شوید که مشکل از کابل گوشی است. برای این کار گوشی را با یک کابل دیگر شارژ نمایید و اگر مشکل کندی شارژ شدن برطرف شد یک کابل جدید خریداری کنید.

فعال کردن حالت هواپیما اگر قصد شارژ سریعتر گوشی را دارید کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل توصیه می کنند که در هنگام شارژ شدن گوشی آن را در حالت هواپیما قرار بدهید. در زمان هایی که نیاز به گوشی ندارید و قصد دارید گوشی سریعا شارژ بشود می توانید حالت هواپیما را فعال کنید.

در این حالت سیم کارت و اینترنت قطع می شوند و گوشی در زمان کوتاهتری نسبت به حالت عادی شارژ می شود.

در هنگام شارژ از گوشی استفاده نکنید :

در مقاله ی ” عادت های اشتباه در مورد باتری موبایل “ در مورد مضرات استفاده از گوشی در هنگام شارژ شدن صحبت کردیم. طبق نظرات کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل اگر در هنگام شارژ از گوشی استفاده کنید علاوه بر اینکه زمان شارژ شدن گوشی افزایش پیدا می کند دستگاه بسیار داغ می شود که این داغ شدن ممکن است باعث آسیب رسیدن به گوشی بشود.

بستن برنامه ها :

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل توصیه می کنند به منظور شارژ سریعتر گوشی نرم افزارها و بازی ها را پیش از شارژکردن گوشی ببندید. برای اینکه گوشی در زمان کمتری شارژ بشود علاوه براپلیکیشن ها ، جی پی اس، وای فای و اینترنت همراه خود را نیز خاموش کنید. با خاموش کردن این برنامه ها زمان شارژ گوشی کوتاهتر می شود.

تعویض باتری :

اگر مدت زیادی از خرید گوشی می گذرد و با رعایت موارد گفته شده سرعت شارژ گوشی بهتر نشد کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل معتقدند شاید ایراد از باتری گوشی شما باشد.

شارژ سریع گوشی

باتری گوشی های هوشمند مدتی پس از استفاده عملکرد مناسب خود را از دست می دهند و شاید شارژ طولانی مدت گوشی ناشی از باتری باشد. در این صورت ممکن است بهتر باشد باتری گوشی تعویض بشود. البته با راهکارهایی می توان عمر مفید باتری های موبایل را افزایش داد. در مقاله ی ” عادت های اشتباه در مورد باتری موبایل “ با عادت های اشتباهی که باعث آسیب رسیدن به گوشی های هوشمند می شود آشنا شدیم.

 

اگر نیاز به خرید قطعات گوشی موبایل دارید می توانید جهت خرید قطعات باکیفیت از وبسایت گروه بازرگانی عادلی که در امر فروش عمده قطعات موبایل فعالیت دارد دیدن نمایید.

 

برچسب ها :

نظرات شما

09121772236
X