راه حل کار نکردن تاچ موبایل

دسته بندی ها :
راه حل کار نکردن تاچ موبایل

چندین سال است که صفحه نمایش لمسی جایگزین کیبوردها شده است. صفحه نمایش جزو ” قطعات اصلی موبایل ها “ محسوب می شود که در مقاله ی ” بررسی ال سی دی موبایل “ با ال سی دی گوشی های هوشمند به عنوان یکی از اجزای اصلی موبایل آشنا شدیم. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل یکی دیگر از قطعه های اصلی گوشی های هوشمند را که بسیاری از کاربران آشنایی چندانی با آن ندارند سنسورها اعلام می کنند. در مقاله ی ” سنسورهای موبایل “ سنسورهای استفاده شده در گوشی های هوشمند را بررسی کردیم.

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل مشکلات صفحه نمایش گوشی ها را با توجه به استفاده زیاد کاربران از صفحه نمایش لمسی جزو مشکلات نسبتا شایع می دانند.

در مقالات ” بررسی مشکلات اسپیکر گوشی “ و ” راهکارهایی برای روشن نشدن گوشی “ با راه و روش برطرف کردن مشکلات اسپیکر و روشن نشدن دستگاه آشنا شدیم. در این مقاله تصمیم داریم با راهکارهایی که کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل در هنگام کار نکردن تاچ گوشی پیشنهاد می کنند آشنا شویم.

خاموش و روشن کردن گوشی :

اولین مرحله ای که کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل توصیه می کنند خاموش و روشن کردن گوشی است. اگر دکمه پاور دستگاه کار می کند گوشی را با استفاده از دکمه پاور روشن و خاموش نمایید. اگر دکمه پاور نیز از کار افتاده است با نگه داشتن همزمان دکمه پاور و دکمه کم یا زیاد کردن صدای دستگاه سیستم را راه اندازی کنید. اگر باز هم موفق نشدید با خارج کردن باتری و قرار دادن دوباره باتری پس از چند ثانیه سیستم را راه اندازی نمایید.

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل در بعضی از مواقع مشکل کار نکردن تاچ گوشی را در اثر بعضی از نرم افزارها یا بازی ها می دانند. توجه کنید که اگر زمانی که یک بازی یا نرم افزار را باز می کنید تاچ گوشی از کار می افتد بهتر است نرم افزار موردنظر را پاک کنید.

تعداد زیاد نرم افزارها یا ویروسی بودن دستگاه نیز می تواند از دلایل کار نکردن تاچ گوشی باشد. اگر با انجام موارد گفته شده مشکل تاچ برطرف نشد کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل برگرداندن به تنظیمات اولیه کارخانه را توصیه می کنند. مشتریان محترم توجه داشته باشند که در این حالت کلیه اطلاعات موجود بر روی گوشی هوشمند پاک می شود و باید پیش از برگرداندن تنظیمات اولیه کارخانه از اطلاعات بک آپ گرفته شود.

 

اگر نیاز به خرید قطعات گوشی موبایل دارید می توانید جهت خرید قطعات باکیفیت از وبسایت گروه بازرگانی عادلی که در امر فروش عمده قطعات موبایل فعالیت دارد دیدن نمایید.

برچسب ها :

نظرات شما

X