راه حل های ساده برای مشکل هنگ کردن گوشی های اندرویدی

دسته بندی ها :
راه حل های ساده برای مشکل هنگ کردن گوشی های اندرویدی

اکثر کاربران اندورید در هنگام استفاده از گوشی‌های هوشمند خود، هنگ‌کردن دستگاه یا کند شدن آن را تجربه نموده اند. کارشناسان بازرگانی عادلی تاکید می کنند هنگ‌ کردن یا کند شدن دستگاه ‌ها، معمولا از مشکلات رایج گوشی‌های اندرویدی است و این مسئله به ‌هیچ‌ وجه، دلیلی بر نامناسب بودن دستگاه شما یا خرابی آن نیست. بعضی اوقات یک اختلال فنی کوچک سبب هنگ کردن یا کندی دستگاه شما است.

آیا همیشه باید برای حل مشکل هنگ گردن گوشی‌های هوشمند به مرکز تعمیرات موبایل مراجعه کنیم؟

علت هنگ گوشی

از نظر کارشناسان بازرگانی عادلی بیشتر این اختلالات  با چند روش ساده، قابل حل خواهند بود و احتیاجی به مراجعه به مرکز تعمیرات موبایل نیست.

چرا گوشی های اندرویدی هنگ می کنند؟

از نظر کارشناسان بازرگانی عادلی بیشتر هنگ‌ گوشی، مربوط به مشکلات نرم‌ افزاری دستگاه می ‌شود؛ هنگ کردن مواقعی است که دستگاه شما در پردازش‌ اطلاعات دچار اختلال شده و به دستورات ورودی پاسخی نمی ‌دهد و برنامه‌های در حال اجرا را نیز متوقف می ‌کند.

روش‌ های رفع مشکل هنگ‌کردن گوشی‌های اندرویدی

راه اندازی دوباره :

اولین و ساده ‌ترین راه برای رفع هنگ کردن گوشی، راه‌ اندازی مجدد دستگاه است. البته مطمئنا هنگ کردن گوشی هوشمند علت خاصی دارد که حتما باید در آینده بررسی و رفع شود. با اینحال پیش از هراقدامی در ابتدا یکبار گوشی خود را خاموش و روشن کنید، این کار برنامه ‌های درحال اجرا را متوقف کرده و سبب افزایش سرعت دستگاه می‌ شود. از نظر کارشناسان بازرگانی عادلی ریستارت، یک راه ‌حل موقتی برای رفع مشکل هنگ کردن گوشی است و در شرایطی که گوشی به دلیل اجرای اپلیکشین‌‌ های معتدد هنگ کرده یا در اجرای دستورات تاخیر دارد، موثر خواهد بود.

بازگرداندن به تنظیمات کارخانه :

در مواقعی که پس از راه ‌اندازی مجدد دستگاه همچنان در اجرای امور تاخیر دارد، تنظیمات دستگاه را به‌ حالت کارخانه بازگردانید. البته با بازگرداندن به تنظیمات کارخانه تمامی اطلاعات شخصی شما نیز حذف خواهد شد، کارشناسان بازرگانی عادلی تاکید می کنند برای محافظت از این اطلاعات حتما یک نسخه پشتیبان از آن‌ها تهیه کنید.

هنگ گوشی اندروید

سیستم‌ عامل دستگاه را آپدیت یا دانگریت کنید :

از نظر کارشناسان بازرگانی عادلی یکی از بهترین راه حل های اختلالات نرم ‌افزاری، آپدیت سیستم‌ عامل است. حتی بعضی اوقات برخی باگ ‌ها در گوشی که ظاهرا مربوط به سخت‌ افزار می شود، با بروز رسانی نسخه سیستم ‌عامل رفع خواهد شد. دانگرید به معنای بازگرداندن سیستم ‌عمل به نسخه قبل می باشد. دانگرید دقیقا برعکس آپدیت عمل می‌ کند و درصورتی که نسخه موجود دارای مشکلات باشد یا با دستگاه شما هم‌خوانی لازم را نداشته باشد، می ‌توانید سیستم‌ عامل گوشی را به نسخه قبل بازگردانید.

کلام ‌پایانی :

از نظر کارشناسان بازرگانی عادلی مشکلاتی نظیر هنگ ‌کردن، کند شدن و اجرای دستورات با تاخیر بیشتر مواقع ناشی از مشکلات نرم ‌افزاری است و با بررسی و عیب یابی، به ‌راحتی قابل حل خواهد بود. اما اگر این روش ‌ها چاره ‌ساز نبودند، برای بررسی و عیب یابی تخصصی تر حتما از تعمیرکاران مجرب استفاده نمایید.

امیدواریم که مطالب فوق برای شما مفید واقع شود، همچنین در وبسایت گروه بازرگانی عادلی می توانید مطالب دیگر ما که شامل: تعویض سوکت شارژ گوشی شیائومی، دلایل روشن نشدن گوشی موبایل چیست ؟، تعویض تاچ و ال سی دی J610،، تعمیر دوربین گوشی Galaxy 80 A، دلایل خالی شدن سریع شارژ موبایل چیست و … می باشد را مطالعه نمایید.

برچسب ها :

نظرات شما

X