راهکارهای محافظت از پاور بانک

دسته بندی ها :
راهکارهای محافظت از پاور بانک

مراقبت صحیح یکی از مهم ترین مواردی است که طول عمر مفید انواع لوازم جانبی را افزایش می دهد. کارشناسان بازرگانی عادلی معتقدند بسیاری از کاربران بعد از مدتیکه محصولی را خریداری می کنند، نسبت به کیفیت محصول اعتراض دارند. در صورتی که حتی اگر یک محصول نامرغوب هم خریداری کنید، با نگهداری مناسب می توانید طول عمر محصول را افزایش دهید. در این مقاله با راهکارهای محافظت از پاور بانک آشنا می شویم.

نگهداری پاور بانک

نکات مهم برای نگهداری پاور بانک :

کارشناسان بازرگانی عادلی یادآور می شوند که پاور بانک ها باتری های قابل حمل هستند و نیاز به دمای مطلوب دارند.

بنابراین هیچگاه آن را در فضای بسیار گرم قرار ندهید و زمانی که می خواهید پاور بانک را شارژ کنید، حتما دستگاه را در فضای آزاد قرار بدهید. برای پاوربانک از کاورهای مناسب و استاندارد استفاده کنید. همچنین از قرار دادن پاور بانک در معرض نور مستقیم خورشید خودداری نمایید.

شارژ صحیح پاور بانک :

بسیاری از کاربران با خاموش شدن تعدادی از چراغ های پاور بانک، به سرعت اقدام به شارژ کردن پاور بانک می کنند. در صورتی که کارشناسان بازرگانی عادلی معتقدند بهتر است اجازه بدهید ابتدا شارژ پاور بانک تمام شود و سپس آن را شارژ کنید. چراغ های کوچک ال ای دی روی پاور بانک ها بیانگر میزان شارژ دستگاه است. بهتر است نصف بیشتر چراغ ها خاموش شده باشد و سپس اقدام به شارژ مجدد دستگاه نمایید.

پاور بانک

یک تصور نادرست که درباره ی کابل شارژهای تقلبی وجود دارد این است که وقتی کابل شارژ ارزان قیمت به خوبی پاور بانک یا گوشی را شارژ می کند، پس مشکلی وجود ندارد!.

در صورتی که کارشناسان بازرگانی عادلی معتقدند تاثیرات مخرب استفاده از انواع کابل های شارژ نامرغوب در بلند مدت آشکار خواهد شد. خراب شدن آی سی شارژ، باد کردن باتری و داغ شدن بیش از حد صفحه نمایش گوشی از عوارضی است که به دلیل استفاده از کابل شارژ نامرغوب مشاهده خواهید کرد.

بنابراین به هیچ عنوان برای شارژ کردن پاور بانک از کابل شارژ نامرغوب استفاده نکنید. زمانی که پاور بانک در حال شارژ شدن می باشد، نباید همزمان دچار تخلیه شارژ هم شود. از این رو به هیچ عنوان زمانی که پاور بانک در حال شارژ شدن می باشد، از پاور بانک استفاده نکنید.

امیدواریم که مطالب فوق برای شما مفید واقع شود، همچنین در وبسایت گروه بازرگانی عادلی می توانید مطالب دیگر ما که شامل: ساده ترین روش حذف تلگرام، دلایل پنهان یا پاک شدن فایل ها در کارت حافظه چیست ؟، سه راهکار برای مشکل متوقف شدن برنامه ها در اندروید،،آشنایی با حافظه کش گوشی، بررسی مشکل باز نشدن کیبورد گوشی های اندرویدی و … می باشد را مطالعه نمایید.

برچسب ها :

نظرات شما

X