راهکارهای خرید یک شارژر مناسب

دسته بندی ها :
راهکارهای خرید یک شارژر مناسب

شارژرها جزو پرمصرف ترین قطعات در گوشی های هوشمند هستند. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل شارژرها را جزو پرفروشترین قطعه ها ذکر می کنند. پیش از این در مقاله ی ” قطعات اصلی موبایل ها “ با اجزای اصلی به کار رفته در یک گوشی هوشمند بیشتر آشنا شدیم. سنسورها جزو قطعات کمتر شناخته شده گوشی های هوشمند هستند که در مقاله ی ” سنسورهای موبایل “ با آنها بیشتر آشنا شدیم.

قطعات اصلی موبایل

یکی دیگر از قطعات اصلی گوشی های هوشمند، دوربین می باشد. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل دوربین را ملاک انتخاب گوشی توسط بسیاری از کاربران ذکر می کنند. در مقاله ی ” دانستنی های دوربین موبایل “ اطلاعات جامعی را از دوربین گوشی های هوشمند بررسی کردیم تا مشتریان محترم با توجه به این اطلاعات شناخت کاملی از دوربین یک گوشی داشته باشند. در این مقاله تصمیم داریم معیارهایی را که بهتر است در هنگام خرید شارژر مدنظر قرار دهید با یکدیگر بررسی کنیم.

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل شارژرهایی که از طرف سازندگان عرضه می شوند را مناسب ترین شارژرها برای گوشی ذکر می کنند. شارژرهای بی کیفیت ممکن است به باتری و عناصر الکتریکی گوشی آسیب وارد کنند. مشتریان محترم بهتر است در هنگام انتخاب شارژر معیارهایی را در نظر بگیرند و با توجه به این معیارها شارژر مناسب را انتخاب نمایند. در ادامه با این معیارها بیشتر آشنا می شویم.

ولتاژ خروجی :

مقدار ولتاژ خروجی برحسب ولت بر روی شارژر درج می شود. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل توصیه می کنند از یکسان بودن مقادیر ولتاژ شارژر و گوشی پیش از خرید مطمئن باشید. برای این کار می توانید مقدار ولتاژ شارژر جدید را با شارژر اصلی گوشی چک کنید. در صورتی که مقدار ولتاژ شارژر و گوشی متفاوت باشد آسیب های فراوانی به گوشی وارد خواهد شد.

جریان خروجی :

پارامتر دیگری که کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل توصیه می کنند در هنگام خرید شارژر مدنظر داشته باشید میزان جریان خروجی در شارژر است. جریان خروجی برحسب آمپر یا میلی آمپر برروی شارژر درج می شود. توجه کنید که جریان خروجی شارژری که تهیه می کنید با جریان خروجی گوشی متناسب باشد.

خرید شارژر موبایل

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل بیان می کنند که چنانچه جریان خروجی شارژر پایین باشد به زمان طولانی تری برای شارژ شدن گوشی نیاز است. البته اگر میزان جریان خروجی شارژر بیشتر از مقدار مورد نیاز باشد آسیب چندانی گوشی را تهدید نمی کند. به دلیل اینکه در مدارهای الکتریکی داخل گوشی، کنترل کننده های جریان وجود دارد که از آسیب رسیدن به قطعه های گوشی موبایل جلوگیری می کند. البته باز هم توصیه می شود که از مقدار جریان توصیه شده توسط برند تولید کننده استفاده شود.

کابل شارژر :

یکی دیگر از معیارهای انتخاب شارژر توجه داشتن به کابل شارژر در هنگام خرید است. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل بیان می کنند که بسیاری از مشتریان در هنگام خرید به کیفیت کابل شارژر توجه لازم را ندارند. کابل شارژر

اگر کابل کیفیت مناسبی نداشته باشد بعد از گذشت زمان کوتاهی پاره می شود و یا دچار اتصال کوتاه خواهد شد. اگر کابل دچار اتصال کوتاه باشد و شارژر را به گوشی متصل کنید موبایل آسیب می بیند.  همچنین کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل توصیه می کنند که از کابل های اضافه برای بلند شدن کابل شارژر استفاده نکنید. این کابل ها ولتاژ خروجی شارژر را کاهش می دهند و در این صورت شارژ شدن گوشی طولانی تر از حالت معمول می شود. در مقاله ی ” عوامل اتمام سریع شارژ موبایل “ با عواملی که باعث می شود شارژ گوشی های هوشمند سریع تر تمام شوند آشنا شدیم.

 

اگر نیاز به خرید قطعات گوشی موبایل دارید می توانید جهت خرید قطعات باکیفیت از وبسایت گروه بازرگانی عادلی که در امر فروش عمده قطعات موبایل فعالیت دارد دیدن نمایید.

برچسب ها :

نظرات شما

09121772236
X