راهکارهایی برای شارژ نشدن باتری

دسته بندی ها :
راهکارهایی برای شارژ نشدن باتری

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل یکی از بیشترین مشکلات کاربران گوشی های هوشمند را شارژ نشدن باتری ذکر می کنند. پیش از این در مقاله ی ” روش های شارژ سریع گوشی “ با راهکارهای شارژ سریع تر گوشی های هوشمند آشنا شدیم. همچنین به منظور اینکه گوشی مشتریان محترم مدت زمان بیشتری شارژ داشته باشد در مقاله ی ” عوامل اتمام سریع شارژ موبایل “ عواملی که باعث خالی شدن شارژ گوشی ها می شوند را بررسی کردیم.

اتمام سریع شارژ موبایل

در این مقاله عواملی که ممکن است باعث شارژ نشدن گوشی بشوند را با یکدیگر بررسی می کنیم.

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل معتقدند که در میان بعضی از کاربران عادت های اشتباهی در استفاده از گوشی های هوشمند وجود دارد که به باتری گوشی آسیب وارد می کند. در مقاله ی ” عادت های اشتباه در مورد باتری موبایل “ با این عادت های اشتباه آشنا شدیم.

بررسی پریز و شارژر :

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل اولین قدم را بررسی کردن پریز برق می دانند. در بسیاری از مواقع ممکن است کاربران شارژر را به یک پریز خراب یا پریز تلفن وصل کرده باشند. در مرحله ی بعد اگر مشکل برطرف نشد شارژر را بررسی نمایید. برای این کار می توانید از شارژر مشابه با گوشی خودتان برای تست کردن استفاده کنید یا با شارژرتان یک گوشی مشابه را بررسی کنید.

در بسیاری از موارد ممکن است علت شارژ نشدن گوشی براثر پورت های شارژر باشد. ممکن است در اثر گرد و غبار یا اشیای کوچکی که بر روی سوکت شارژر قرار گرفته اند شارژ گوشی انجام نمی شود. البته در مواردی ممکن است سوکت نیز در جای خود مستحکم نباشد که در این صورت شارژ گوشی دائما قطع و وصل می شود.  در صورتی که مشکل از شارژر بود بهتر است یک شارژر مناسب تهیه کنید. در مقاله ی ” راهکارهای خرید یک شارژر مناسب “ کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل راهکارهایی را برای انتخاب شارژر مناسب یرای کاربران محترم بیان کرده اند.

مشکلات نرم افزاری :

ممکن است شارژ نشدن گوشی در اثر مشکلات نرم افزاری باشد. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل در این حالت به ترتیب ریستارت کردن و آپدیت سیستم عامل دستگاه را توصیه می کنند.

شارژ نشدن باتری

در بعضی از موارد نیز آپگرید شدن سیستم باعث شارژ نشدن گوشی می شود. در این موارد با دانگرید شدن گوشی مشکل شارژ نشدن برطرف می شود.کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل در صورتی که با رعایت موارد فوق مشکل شارژ شدن دستگاه برطرف نشد به احتمال زیاد مشکل را از باتری موبایل عنوان می کنند. در این صورت باید باتری دستگاه را تعویض نمایید.

 

اگر نیاز به خرید قطعات گوشی موبایل دارید می توانید جهت خرید قطعات باکیفیت از وبسایت گروه بازرگانی عادلی که در امر فروش عمده قطعات موبایل فعالیت دارد دیدن نمایید.

 

 

برچسب ها :

نظرات شما

09121772236
X