راهکارهایی برای روشن نشدن گوشی

دسته بندی ها :
راهکارهایی برای روشن نشدن گوشی

شاید از نظر کاربران یکی از بزرگترین مشکلاتی که برای یک گوشی می تواند اتفاق بیفتد روشن نشدن دستگاه است. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل روشن نشدن گوشی را یکی از مشکلات نسبتا رایج ذکر می کنند. در مقالات ” عوامل هنگ گوشی های موبایل “ و ” عوامل اتمام سریع شارژ موبایل “ با دو مشکل رایج گوشی های هوشمند که هنگ کردن و خالی شدن شارژ بود و نحوه برطرف کردن این مشکلات آشنا شدیم.

کند شدن گوشی کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل یکی از نارضایتی های عمده کاربران را کاهش سرعت گوشی های هوشمند پس از مدتی استفاده کردن بیان می کنند. در مقاله ی ” عوامل کند شدن سرعت گوشی “ با عواملی که باعث می شوند به مرور زمان سرعت گوشی های هوشمند کاهش پیدا کند به همراه راهکارهای برطرف کردن این مشکل آشنا شدیم. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای گوشی های هوشمند ایجاد شود را نقص در اسپیکر گوشی عنوان می کنند.

در مقاله ی ” بررسی مشکلات اسپیکر گوشی “ با مشکلاتی که ممکن است برای اسپیکر ایجاد شود به همراه روش های برطرف کردن این مشکلات آشنا شدیم. در این مقاله تصمیم داریم مشکلات روشن نشدن گوشی را بررسی نماییم.

باتری را بررسی کنید :

اولین توصیه ی کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل بررسی سالم بودن باتری گوشی است. در بسیاری از موارد کاربران گوشی را به شارژر متصل می کنند ولی به دلیل خراب بودن شارژر یا باتری، دستگاه اصلا شارژ نمی شود و در نتیجه گوشی روشن نمی شود. بنابراین در اولین قدم از صحت باتری گوشی و شارژ شدن گوشی مطمئن شوید.

صفحه نمایش را بررسی کنید :

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل در قدم بعدی به کاربران توصیه می کنند که صفحه نمایش گوشی را بررسی نمایند.

روشن نشدن گوشی

برای اینکه صفحه نمایش گوشی را بررسی کنید از طریق دکمه پاور دستگاه را خاموش و روشن کنید.

زمانی که دستگاه در حال روشن است به صدای راه اندازی سیستم یا لرزش دستگاه توجه کنید تا مشخص بشود که دستگاه شروع به کار می کند و مشکل از صفحه نمایش است یا اصلا دستگاه شروع به کار نمی کند.

استفاده از دکمه پاور :

راهکار بعدی که توسط کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل بیان می شود نگه داشتن دکمه پاور تا پانزده ثانیه و سپس رها کردن دکمه پاور است. چندین بار این عمل را تکرار نمایید شاید گوشی شروع به کار کند. در بسیاری از موارد با این ترفند گوشی روشن خواهد شد.

 

اگر نیاز به خرید قطعات گوشی موبایل دارید می توانید جهت خرید قطعات باکیفیت از وبسایت گروه بازرگانی عادلی که در امر فروش عمده قطعات موبایل فعالیت دارد دیدن نمایید.

 

 

برچسب ها :

نظرات شما

X