دلایل خاموش نشدن صفحه نمایش گوشی

دسته بندی ها :
دلایل خاموش نشدن صفحه نمایش گوشی

نکته مهمی که درباره ی خاموش نشدن صفحه نمایش گوشی باید بدانید این است که به احتمال زیاد این مسئله یک مشکل نیست. بلکه کارشناسان بازرگانی عادلی معتقدند تنظیمات گوشی به گونه ای تغییر پیدا کرده است که صفحه گوشی در مدت زمان بیشتری روشن بماند یا اینکه هرگز به صورت خودکار خاموش نشود. در این مقاله با دلایل خاموش نشدن صفحه گوشی آشنا می شویم.

مدت زمان روشن بودن گوشی

تغییر مدت زمان روشن بودن گوشی :

کارشناسان بازرگانی عادلی یادآور می شوند برای تغییر مدت زمان روشن ماندن صفحه نمایش موبایل می توانید از طریق تنظیمات کوشی این کار را انجام دهید. برای شروع به قسمت تنظیمات یا همان Settings  گوشی وارد بشوید و از بخش Display گزینه ی Screen timeout را انتخاب کنید.

نام گزینه ی Screen timeout در برخی از مدل های موبایل متفاوت است و ممکن است با کلمه Sleep نیز مواجه بشوید. با انتخاب گزینه مطلوب منویی ظاهر خواهد شد که مدت زمان های مختلف برای روشن ماندن صفحه نمایش را در یک لیست نمایش می دهد.

قابلیت Ambient Display  :

این قابلیت در گوشی های سامسونگ تعبیه شده است. کارشناسان بازرگانی عادلی معتقدند کاربرد این قابلیت   اطلاع رسانی از پیام های دریافتی است. اگر این قابلیت روشن باشد، زمانی که یک پیام برای گوشی ارسال می شود، صفحه موبایل به صورت اتوماتیک روشن خواهد شد. در صورتی که تمایل ندارید صفحه گوشی روشن شود با مراجعه به تنظیمات گوشی، گزینه Ambient Display را خاموش کنید. توجه کنید که خاموش کردن این گزینه به معنای خاموش کردن چراغ ال ای دی نوتیفیکیشن نیست. با خاموش کردن قابلیت Ambient Display  صفحه گوشی روشن نمی شود اما توسط چراغ نوتیفیکیشن متوجه اعلانات جدید خواهید شد.

خاموش نشدن صفحه نمایش

روشن شدن گوشی در هنگام شارژ :

کارشناسان بازرگانی عادلی یادآور می شوند روشن شدن صفحه گوشی هنگام شارژ، یک ایراد نیست بلکه یک قابلیت است. قابلیتی که با عنوان Stay awake شناخته می شود. برخی افراد معتقدندکه این قابلیت طراحی شده تا زمانی که کاربر گوشی موبایل را به شارژ می زند، یک چراغ خواب داشته باشید. حتی اگر از کیف گوشی استفاده می کنید، می توانید درب کیف را باز بگذارید تا نور گوشی موبایل مانند یک چراغ خواب باشد. اگر تمایل دارید تا گوشی موبایل زودتر شارژ شود و صفحه نمایش روشن نماند، می توانید با مراجعه به تنظیمات گوشی و انتخاب گزینه ی Developer option و سپس گزینه ی Stay awake  این قابلیت را خاموش کنید.

امیدواریم که مطالب فوق برای شما مفید واقع شود، همچنین در وبسایت گروه بازرگانی عادلی می توانید مطالب دیگر ما که شامل: راهکارهای محافظت از پاوربانک، دلایل پنهان یا پاک شدن فایل ها در کارت حافظه چیست ؟، آشنایی با تعمیرات رایج سخت افزاری و نرم افزاری آیفون، آشنایی با حافظه کش گوشی، بررسی مشکل باز نشدن کیبورد گوشی های اندرویدی و … می باشد را مطالعه نمایید.

برچسب ها :

نظرات شما

X