درباره ما

بازرگانی عادلی (فروش قطعات و لوازم جانبی تلفن همراه)

بازرگانی عادلی از شرکت های پیش رو در فروش عمده قطعات و لوازم جانبی موبایل در ایران می باشد که به دلیل کیفیت عالی اجناس ارائه شده با مناسب ترین قیمت توانسته رضایت و همراهی مشتریان خود را به همراه داشته باشد.

کارهایی که ما انجام میدهیم

بازرگانی عادلی فعالیت خود را از سال 87 آغاز نموده که با بهره مندی از تیمی خبره در چین که در زمینه ارزیابی بازار و بررسی جدیدترین و بروزترین قطعات و تکنولوژی ها در بازار موبایل و ارسال آن فعالیت می کنند، توانسته از پیشگامان ارائه جدیدترین قطعات و لوازم جانبی موبایل در اسرع وقت و با هزینه ای مناسب به هموطنان گرامی مان باشد.

دیدگاه ما

بازرگانی عادلی اطمینان و رضایت مشتریان را سرلوحه تمام فعالیت های خود دارد. در همین راستا با اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی هم سرعت دسترسی مشتریان به خدمات منحصر بفرد این شرکت آسان تر و مطمئن تر می شود و هم مشتریان می توانند به راحتی با ویژگی ها و مشخصات قطعات و لوازم جانبی گوناگون تلفن همراه آشنا شده و با مقایسه کالاهای مختلف اقدام به خریدی مطمئن و آگاهانه بزنند.

تاریخچه سایت

بازرگانی عادلی خدمات پخش و توزیع عمده قطعات و لوازم جانبی موبایل را برای انواع برندهای معتبر و گوناگون گوشی های تلفن همراه انجام می دهد و با توجه به وجود دفتر تجاری در چین ما می توانیم تمام سفارشات شما عزیزان را در سریع ترین زمان ممکن در اختیارتان قرار دهیم. همچنین ارائه خدمات پشتیبانی و گارانتی بازرگانی عادلی زبانزد مشتریان ماست.

۰۲۱۶۶۷۶۱۴۶۶
X