تعویض تاچ و ال سی دی سامسونگ J610

دسته بندی ها :
تعویض تاچ و ال سی دی سامسونگ J610

در ابتدا بهتر است در مورد دلایلی که باعث خرابی نمایشگر گوشی گلکسی J610می‌شوند، صحبت کنیم. به طور کلی صفحه نمایش گوشی گلکسی  J610از سه بخش گلس، تاچ و ال‌سی‌دی تشکیل می شود که هر کدام وظایفی دارند و در صورت آسیب رسیدن به هر یک از این قطعات لازم است تعویض گردند.

ضربه و فشار موبایل

ضربه و فشار  :

می ‌توان گفت که وارد شدن ضربه و فشار یکی از اصلی ترین عوامل و دلایل خرابی ال سی دی گوشی های هوشمند است. تقریبا در 80 درصد اوقاتی که ال سی دی گوشی کاربران خراب می‌شود، از نظر کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل دلیل آن با ضربه یا فشاری که به دستگاه وارد شده ارتباط مستقیم دارد.

نفوذ مایعات به داخل گوشی :

نفوذ مایعات به داخل گوشی هم یکی از عواملی است که در خراب شدن ال‌سی ‌دی یا دیگر قطعات گوشی نقش مهمی دارد. برای جلوگیری از بروز این مشکل در موبایل خود به هیچ عنوان  با دست خیس از آن استفاده نکنید و همیشه سعی کنید دستگاه را در تماس با مایعات قرار ندهید.

گذر زمان و خرابی خود به خود :

در بسیاری از موارد نیز دیده شده که واقعا دلیل و عامل مشخصی برای خرابی ال‌سی‌دی گوشی های هوشمند وجود ندارد و این قطعه خود به خود در گوشی می ‌سوزد یا دچار اختلال عملکرد می‌شود که از نظر کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل لازم است تعویض گردد.

سو سو زدن صفحه نمایش :

سوسو زدن صفحه‌ نمایش معمولا در گوشی‌ های سامسونگ رخ می‌دهد و ممکن است در عملکرد و استفاده شما از گوشی اختلالی ایجاد نکند اما یکی از اصلی ‌ترین نشانه‌ های خراب شدن ال‌سی‌دی گوشی خواهد بود. وقتی که این حالت در صفحه ‌نمایش گوشی رخ می‌دهد، امکان دارد هر لحظه ال سی‌دی بسوزد.

تعویض تاچ و ال سی دی

سیاه شدن قسمتی از نمایشگر :

از دیگر نشانه‌های خرابی ال‌سی‌دی گوشی J610، سیاه شدن نمایشگر است که نشان دهنده این است که این قسمت از صفحه نمایش دچار سوختگی شده و توانایی لازم برای نمایش محتوا را ندارد. از نظر کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل در اینگونه مواقع مجبور هستید که تاچ  و ال‌سی‌دی این گوشی را تعویض نمایید.

جمع بندی :

تعویض تاچ و ال‌سی‌دی گوشی یکی از شایع ترین مواردی است که اکثر کاربران به دلیل آن به کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل مراجعه می کنند و راهی جز تعویض آن ندارند. برای تعویض قطعات همیشه به تعمیرکاران مجاز مراجعه نمایید.

امیدواریم که مطالب فوق برای شما مفید واقع شود، همچنین در وبسایت گروه بازرگانی عادلی می توانید مطالب دیگر ما که شامل: تعویض سوکت شارژ گوشی شیائومی، دلایل روشن نشدن گوشی موبایل چیست ؟، آشنایی کامل با حالت Safe Mode، تعمیر دوربین گوشی Galaxy 80 A، دلایل خالی شدن سریع شارژ موبایل چیست و … می باشد را مطالعه نمایید.

برچسب ها :

نظرات شما

X