تعمیر دوربین گوشی Galaxy 80 A

دسته بندی ها :
تعمیر دوربین گوشی  Galaxy 80  A

آیا دوربین تلفن سامسونگ A80 شما تازگی ها دچار مشکل شده و به طرز صحیحی کار نمی‌کند؟ در این صورت باید برای بررسی مشکل و تعمیر دستگاه از کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل کمک بگیرید. سامسونگ با تولید گوشی 80A یک نمایشگر واقعی بدون بریدگی را به بازارعرضه کرده است. همچنین این تلفن هوشمند، بالاترین قیمت را در بین گوشی های میان رده سامسونگ در سال 2019 دارد. این مدل با داشتن نمایشگری بزرگ، مکانیزم دوربین چرخان و پردازشگری قدرتمند توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. در این مقاله می خواهیم به تعمیرات تخصصی دوربین این گوشی بپردازیم.

خرابی دوربین گلکسی

علت خرابی دوربین گلکسی  A80 :

ممکن است دوربین گوشی گلکسی A80 شما در اثر ضربه یا فشار دچار شکستگی شود که در این حالت امکان تعمیر آن نیست و باید دوربین گوشی را تعویض نمایید. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل به شما پیشنهاد می کنند برای تعویض و تعمیر این قطعه به دلیل حساس بودن قطعات حتما به نمایندگی های اصلی شرکت مراجعه کنید. البته بعضی اوقات هم مشکلات نرم افزاری موجب از کار افتادن دوربین گوشی شود که در این حالت با بررسی کردن منشأ مشکل نرم‌افزاری این مشکل و برطرف کردن آن می‌توان دوربین گوشی را تعمیر نمود.

لنز دوربین و گرفتن تصاویر بی کیفیت :

بعضی اوقات امکان دارد لنز دوربین گوشی گلکسی شما تصاویر را بی ‌کیفیت را نشان دهد. در این مواقع ممکن است دو اتفاق برای گوشی شما افتاده باشد :

  • امکان دارد لنز دوربین گوشی براثر گرد و غبار، آلودگی و… کثیف شده باشد که در این صورت می‌توانید دوربین گوشی را تمیز کنید.
  • اگر لنز را تمیز کرده اید و همچنان دوربین تصاویر را تار و بی‌ کیفیت نشان می‌ دهد، به بخش تنظیمات دوربین گوشی مراجعه کنید.

  حذف بد افزارهای موبایلحذف بد افزارها :

توجه داشته باشید که در مواردی یک نرم ‌افزار عکاسی ناهماهنگ با گوشی یا وجود بدافزار، در عملکرد دوربین اختلال ایجاد می‌کنند و در مواردی منجر به از کارافتادن آن می‌ شوند.

از طرف کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل توصیه می‌ شود حتما این بدافزارها را شناسایی و از تلفن همراه خود پاک کنید تا عملکرد سابق گوشی بازگردد.

خالی نگه داشتن حافظه‌ ی گوشی :

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل توصیه می کنند تلاش کنید تا جایی که امکان دارد حافظه دستگاه را مدیریت کنید و اطلاعات شخصی خود را به کارت حافظه دیگری منتقل کنید. زیرا پر بودن حافظه می تواند یکی از دلایلی باشد که باعث عدم عکس گرفتن گوشی گلکسی A80 شما می شود.

تعمیر دوربین گوشی

کلام پایانی :

با توجه به توضیحات بالا و بررسی‌ های انجام شده، دلایل متعددی می تواند برای خرابی دوربین گوشی گلکسی A80 شما وجود داشته باشد که بیشتر آن‌ها بدون تعمیر و یا تعویض دوربین تلفن همراه شما حل خواهند شد. اما اگر دوربین این گوشی بر اثر عوامل مخرب مانند فشار، ضربه و… آسیب ببیند نیاز به تعویض دارد، مهم ‌ترین مسئله ‌ای که از نظر کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل  باید در نظر داشته باشید،‌ انتخاب یک تعمیرکار متخصص ، مجرب و قابل اطمینان در این زمینه می‌ باشد تا بتواند دوربین دستگاه را به بهترین شکل ممکن تعویض کند که این روزها پیدا کردن تعمیر کار ماهر کار آسانی برای شما خواهد بود.

 

امیدواریم که مطالب فوق برای شما مفید واقع شود، همچنین در وبسایت گروه بازرگانی عادلی می توانید مطالب دیگر ما که شامل: آشنایی با کالیبره کردن باتری موبایل، دلایل روشن نشدن گوشی موبایل چیست ؟، آشنایی کامل با حالت Safe Mode، بررسی مشکلات GPS موبایل ها، دلایل خالی شدن سریع شارژ موبایل چیست و … می باشد را مطالعه نمایید.

برچسب ها :

نظرات شما

X