بررسی مشکلات اسپیکر گوشی

دسته بندی ها :
بررسی مشکلات اسپیکر گوشی

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل مشکلات اسپیکر را یکی از ایرادهای رایج در گوشی ها ذکر می کنند. با خراب شدن اسپیکر کیفیت صدا افت بسیاری پیدا می کند و در مواقعی صدا قطع می گردد که همین امر استفاده از گوشی را برای کاربران غیرقابل استفاده می سازد. اسپیکر یکی از اجزای اصلی گوشی به شمار می رود که وظیفه ی پخش صدا را برعهده دارد. در مقاله ی ” قطعات اصلی موبایل ها “ با اجزای اصلی یک گوشی هوشمند آشنا شدیم.

قطعات اصلی موبایل

به منظور آشنایی بهتر مشتریان محترم در مقاله ی ” بررسی ال سی دی موبایل “ به بررسی ال سی دی گوشی های هوشمند پرداختیم. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل کیفیت دوربین را یکی از ملاک های انتخاب گوشی ذکر می کنند. در مقاله ی ” دانستنی های دوربین موبایل “ با معیارهای تعیین کننده در کیفیت دوربین های موبایل آشنا شدیم. در این مقاله تصمیم داریم مشکلات رایج در اسپیکر گوشی ها و نحوه ی برطرف کردن این مشکلات را با یکدیگر بررسی کنیم.

مشکلات اسپیکر :

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل ضربه ی شدید و نفوذ آب یا گرد و غبار را از دلایل اصلی خراب شدن اسپیکر گوشی بیان می کنند. در این حالت ممکن است کیفیت صدا بسیار پایین بشود و یا در هنگام صحبت کردن صدای خش خش به گوش برسد. همچنین قطع و وصل شدن صدا در هنگام مکالمه و ضعیف شدن صداها از نشانه های مشکل در اسپیکر گوشی می باشد.

صدای بسیار ضعیف در هنگام مکالمه :

در صورتی که در هنگام مکالمه صدای اسپیکر بسیار ضعیف است کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل توصیه می کنند در ابتدا گوشی را ریست کنید. اگر بعد از ریست شدن مشکل برطرف نشد منافذ خروجی صدا را بررسی کنید. ممکن است ضعیف شدن صدا در اثر مسدود شدن منافذ خروجی صدا باشد. اگر مشکل اسپیکر برطرف نشد از تعمیرکار کمک بگیرید.

 

مشکلات اسپیکر گوشی

قطع شدن صدای اسپیکر :

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل یکی دیگر از مشکلات کاربران را قطع شدن صدا می دانند. قطعی صدا ممکن است در زمان زنگ خوردن گوشی ، نمایش ویدیو و مواردی از این قبیل اتفاق بیفتد.در این حالت احتمالا مشکل ناشی از یک ایراد نرم افزاری است. ابتدا گوشی را ریستارت کنید و اگر مشکل برطرف نشد از اطلاعات گوشی بک آپ بگیرید و گوشی را ریست فاکتوری نمایید.

اگر نیاز به خرید قطعات گوشی موبایل دارید می توانید جهت خرید قطعات باکیفیت از وبسایت گروه بازرگانی عادلی که در امر فروش عمده قطعات موبایل فعالیت دارد دیدن نمایید.

برچسب ها :

نظرات شما

09121772236
X