بررسی ال سی دی موبایل

دسته بندی ها :
بررسی ال سی دی موبایل

گوشی های هوشمند از قطعات بسیار مختلفی تشکیل شده اند. پیش از این در مقاله ی ” قطعات اصلی موبایل ها “ با اجزای اصلی یک گوشی هوشمند آشنا شدیم. یکی از این قطعات اصلی سنسورها هستند. در ساخت گوشی های مدرن از سنسورهای فراوانی استفاده می شود که در مقاله ی ” سنسورهای موبایل “ این سنسورها را معرفی کردیم. فعالین حوزه ی فروش عمده قطعات موبایل یکی از مهمترین ملاک های انتخاب گوشی های هوشمند را دوربین بیان می کنند.

ساختار نمایشگر گوشی به منظور اینکه مشتریان محترم شناخت کافی از دوربین موبایل ها داشته باشند در مقاله ی ” دانستنی های  دوربین موبایل “ اطلاعات جامع و مفیدی را در مورد دوربین گوشی های هوشمند بررسی کردیم. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل یکی از بیشترین تعمیراتی را که برای یک گوشی هوشمند ممکن است لازم باشد در ارتباط با ال سی دی می دانند.

به همین دلیل تصمیم داریم در این مقاله به بررسی ال سی دی یک گوشی هوشمند بپردازیم تا اطلاعات بیشتری از این قطعه مهم داشته باشیم.

ساختار نمایشگر گوشی :

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل قطعات اصلی نمایشگر یک گوشی هوشمند را به چهار قسمت اصلی تقسیم می کنند. این چهار قسمت شامل شیشه یا همان گلس ، تاچ اسکرین ، ال سی دی و فیلم بک گراند هستند. وظیفه ی گلس محافظت از صفحه نمایش گوشی است. تاچ اسکرین وظیفه ی دریافت پیام کاربر را زمانی که گوشی را لمس می کند برعهده دارد و ال سی دی در واقع صفحه نمایشی است که کاربر مشاهده می کند.

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل براساس آسیبی که به صفحه نمایش گوشی وارد می شود آنها را به چند دسته تقسیم می کنند.

شکستن گلس گوشی :

اگر تنها گلس گوشی آسیب دیده باشد در این صورت به تاچ و ال سی دی آسیبی نرسیده است. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل این صدمه را کم هزینه ترین آسیب وارده به ساختار نمایش گوشی های هوشمند می دانند که در مدت زمان کوتاهی نیز برطرف می شود.

شکستن تاچ اسکرین :

طبق نظرات کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل زمانی که تاچ اسکرین شکسته باشد عملکرد لمسی گوشی از کار می افتد ولی نمایشگر گوشی فعال است و محتویات صفحه نمایش را به کاربر نشان می دهد.

شکستن ال سی دی :

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل بیان می کنند زمانی که ال سی دی شکسته است در این حالت معمولا صفحه نمایش جوهری شکل می شود و ممکن است صفحه نمایش چیزی به کاربر نمایش ندهد. البته ممکن است با ال سی دی شکسته، صفحه نمایش بسیار تاریکی به کاربر نمایش داده شود.

 

بررسی ال سی دی

 

اگر نیاز به خرید قطعات گوشی موبایل دارید می توانید از وبسایت گروه بازرگانی عادلی که در امر فروش عمده قطعات موبایل فعالیت دارد دیدن نمایید.

برچسب ها :

نظرات شما

X