استفاده از قابلیت های مخفی و جالب گوشی های هوشمند

دسته بندی ها :
استفاده از قابلیت های مخفی و جالب گوشی های هوشمند

قابلیت موبایل گوشی های هوشمند این روزها به عنوان یکی از دستگاه های ضروری برای هر فرد تبدیل شده اند و کاربران بسیاری از کارهایشان را با این دستگاه هوشمند انجام می دهند.

کارشناسان بازرگانی عادلی معتقدند بسیاری از کاربران، از بخش قابل توجهی از قابلیت های موبایل خود مطلع نیستند.

قابلیت های مخفی موبایل ، شامل ترفندها و ویژگی های خاص گوشی های هوشمند است که کاربری این محصول را راحت تر می کند.

کارشناسان بازرگانی عادلی یادآور می شوند که گوشی های هوشمندی که امروزه وجود دارند، علاوه بر استفاده ‌های معمول نظیر برقراری تماس تلفنی، ارسال پیامک و یا عکس گرفتن، کاربردهای جذاب دیگری نیز دارند که با دانستن آنها هیجان ‌زده خواهید شد. در این مقاله قصد داریم با قابلیت های مخفی موبایل ها آشنا بشویم.

قابلیت های گوشیتماشای نقشه مسیریاب ماشین ها :

جی پی اس یک انقلاب در گوشی های موبایل بود که قابلیت های بسیاری را فراهم نمود. یکی از قابلیت های مخفی موبایل در ارتباط با این سرویس است که به کاربران امکان مشاهده نقشه مسیریاب ها در اتومبیل شان را می دهد. کارشناسان بازرگانی عادلی یادآور می شوند که این قابلیت وقتی در جاده‌ های تاریک، مه‌ آلود و بارانی و یا ناشناس رانندگی می کنید، می تواند به شما کمک کند که مسیر مورد نظر را راحت تر پیدا کنید.

برای استفاده از این قابلیت، کافی است اپلیکیشن Hudway را بر روی گوشی نصب کنید، مقصد را تعیین کنید و سپس گوشی را برروی داشبورد قرار دهید. موبایل با استفاده از جی ‌پی‌ اس، آدرس مورد نظرتان را ماشین نمایش خواهد داد، بدون اینکه به وسیله یا ابزار دیگری احتیاج داشته باشد.

اندازه گیری ضربان قلب :

اپلیکیشن‌ های اندازه ‌گیری تعداد ضربان قلب نظیر Instant Heart Rate در سیستم عامل های اندروید، آی او اس و ویندوز، می ‌توانند با استفاده از دوربین گوشی ، تعداد تپش‌ های قلب کاربر را اندازه‌ گیری نمایند. کارشناسان بازرگانی عادلی بیان می کنند که کاربران باید انگشت خود را در جلوی دوربین گوشی هوشمند قرار دهند تا این اپلیکیشن، با آنالیز تغییرات رنگ پوست که در اثر جریان خون حاصل می گردد، ضربان قلب کاربر را اندازه ‌گیری نماید.

تکنولوژی دوربین حرارتی

تکنولوژی دوربین حرارتی :

کارشناسان بازرگانی عادلی یکی دیگر از قابلیت های مخفی موبایل که به دوربین این دستگاه مربوط می شود، را دوربین حرارتی می دانند.

با استفاده از اپلیکیشن  Seek Thermal، که از ویژگی که برای نیروهای نظامی ایجاد شده است، می توانید برای سرگرمی استفاده نمایید.

با استفاده از این دوربین کوچک که به گوشی هوشمند شما متصل می گردد، می ‌توانید عکس‌ های حرارتی جذابی از محیط‌ اطراف خود تهیه نمایید.

عکاسی در هنگام فیلمبرداری :

یکی از مفیدترین قابلیت های مخفی موبایل ، قابلیتی است که به شما امکان می دهد در هنگام فیلمبرداری، عکس هم بگیرید. کارشناسان بازرگانی عادلی یادآور می شوند که دوربین گوشی های هوشمند این امکان را برای کاربران فراهم نموده اند تا در حین فیلمبرداری، به طور همزمان و بدون هیچ وقفه ای عکس بگیرند. برای استفاه از این قابلیت، در طول مدت زمان تصویربرداری بر روی کلید شاتر که در پایین صفحه نمایش داده شده است، کلیک کنید.

امیدواریم که مطالب فوق برای شما مفید واقع شود، همچنین در وبسایت گروه بازرگانی عادلی می توانید مطالب دیگر ما که شامل: بررسی مشکلات بلوتوث در گوشی های هوشمند، راهکارهای حل مشکل هنگ کردن موبایل، آشنایی با ساختار باتری موبایل، راه حل کار نکردن تاچ موبایل، آشنایی کامل با فلش کردن گوشی و … می باشد را مطالعه کنید.

برچسب ها :

نظرات شما

X