آشنایی با هولدر موبایل

دسته بندی ها :
آشنایی با هولدر موبایل

استفاده از نگهدارنده گوشی یا هولدر موبایل می تواند خطر عدم دقت در رانندگی را به میزان فراوانی کاهش دهد. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل یادآور می شوند که در حین کار کردن با هولدر دیگر نیازی نیست چشم خود را از مسیر حرکت منحرف سازید که در این وضعیت تمرکز شما برای رانندگی به خوبی حفظ می گردد. از مزایای دیگر استفاده از هولدر می توان به محافظت و استفاده ساده تر از گوشی موبایل اشاره نمود.

انواع هولدرهای موبایل

انواع هولدرهای موبایل :

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل بیان می کنند که هولدرها در انواع مختلفی به بازار عرضه می شوند. یک مدل هولدرهای گیره ای هستند.

در این مدل با استفاده از گیره های نصبی، هولدرهای موبایل بر روی تیغه های کانال کولر خودرو نصب می شوند.

موقعیت کناری این نگهدارنده ها موجب می شود که دید شما هنگام رانندگی به هیچ وجه با اختلال مواجه نشود.

مدل دیگر هولدرهای مکنده ای هستند. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل یادآور می شوند محل نصب این هولدرها معمولاً به دو صورت بر روی داشبورد یا شیشه جلو راننده می باشد و اتصال آن ها از طریق چسبنده های مکنده انجام می شود. در هنگام خرید این نوع، حتماً از کیفیت بالای چسب ها اطمینان حاصل نمایید چرا که قدرت این چسب ها بعد از مدتی کم می شود و دیگر بر روی سطوح موردنظر متصل نمی مانند. همچنین این هولدرها اگر بر روی شیشه ماشین نصب بشوند، ممکن است بخشی از دید راننده را مختل نمایند.

در هولدرهای موبایل چسبی از چسب های قدرتمند برای اتصال هولدرها استفاده می شود. کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل معتقدند به دلیل چسب قوی استفاده شده در این هولدرها، باید ابتدا از مکان نصب هولدر مطمئن شوید. زیرا بعد از نصب، انتقال یا برداشتن آن ها کار ساده ای نیست. علاوه بر این ممکن است آثار باقیمانده چسب بر روی شیشه ماشین باقی بماند که چندان مناسب نیست.

هولدر موبایل

یکی از مدل های مدرن و زیبا هولدرهای موبایل مغناطیسی هستند. این هولدرها با قابلیت مغناطیسی خود، گوشی را محکم سر جای خود قرار نگه می دارند.

کارشناسان فروش عمده قطعات موبایل یادآور می شوند که هولدرهای مغناطیسی می توانند هم بر روی شیشه و هم بر روی دریچه کولر نصب بشوند.

تنها تفاوت هولدرهای مغناطیسی با هولدرهای گیره ای، استفاده ی سریع و آسان از گوشی در هنگام برداشتن و قرار دادن بر روی هولدر است.

در هنگام خرید حتماً از قوی بودن مگنت استفاده شده در هولدرهای مطمئن باشید به این دلیل که قدرت پایین مگنت باعث می شود با یک تکان اندک، گوشی از هولدر جدا شده و به گوشی صدمه بزند.

 

امیدواریم که مطالب فوق برای شما مفید واقع شود، همچنین در وبسایت گروه بازرگانی عادلی می توانید مطالب دیگر ما که شامل: دلایل باد کردن باتری موبایل چیست ؟، نشانه های تعویض دوربین موبایل چیست ؟، آشنایی با صفحه نمایش موبایل ها، آشنایی با شبکه 5G، آشنایی با ویژگی های مدرن اندروید 11 و … می باشد را مطالعه نمایید.

 

 

برچسب ها :

نظرات شما

X